Like Page Your Online Store

Wednesday, September 22, 2010

Cuci Mata Kejap aa..

Hye kwn-kawan,

Wah lama juga nda terupdate blog aku nie..hahaa..jan risau..walaupun nda terupdate tapi aku tetap update cbox aku..balas kunjungan kawan2 yang setia mengunjungi blog aku..hehee..
Ha..kali nie jum kita sama2 cuci mata dengan lelaki2 yang menjadi pujaan hatiku..heee..

1. Kim Hye Sung


  • Name: 김혜성 / Kim Hye Sung (Kim Hye Seong)
  • Profession: Actor
  • Birthdate: 1988-Jan-14
  • Height: 172cm
  • Weight: 59kg
  • Star sign: Capricorn
  • Blood type: O
  • Talent agency: Namoo Actors

TV Series

  • The Kingdom of The Winds (KBS2, 2008)
  • Unstoppable High Kick (MBC, 2006)

Movies

  • Boy Meets Boy (2008)
  • Gangster High (2006)
  • Jenny, Juno (2004) 
2. Kim Bum

Name: 김범 / Kim Bum
Real Name: 김상범 / Kim Sang Bum
Profession: Actor
Birthdate: 1989-Jul-07
Height: 181cm
Weight: 63kg
Star sign: Cancer
Talent agency: EYAGI Entertainment
Family: Younger sister and brother, cousin/singer Jini
Education: Jungang University (Movie and Theater Department)

TV Series
Dream (SBS) (SBS, 2009)
Boys Over Flowers (KBS2, 2008) (played the role of So Yi-jung)
East of Eden (MBC, 2008)
Unstoppable High Kick (MBC, 2006)
Outrageous Women (MBC, 2006)

Movies
Emergency (2009)
71 (2009)
Gosa/The Story (2008)
I Like It Hot (2008)



3. Nichkhun


Birth name Nichkhun Horvejkul
Born Rancho Cucamonga, California, USA
Occupations Singer, model
Years active 2008–present
Labels JYP Entertainment
Associated    2PM
Act               One Day











2 comments: